אודות אוליטה

אוליטה חברה גדולה ללקוחות קטנים.
לקוחות אוליטה הינם מגיל 0 עד גיל 120. כשחלק גדול מפעילות הייצור והפיתוח הינם סביבות גיל 0-3 שנים. אוליטה לוקחת ברצינות מרבית את אופיים ועדינותם ומורכבותם של קהל לקוחותיה העיקריים. ומייצרת עבורם את כל מה שהם צריכים מיום הלידה עד לגדילתם וגמילתם מחיי התינוקות.

אוליטה חברה שחרטה על דגלה, להעניק לצרכנים וללקוחות מוצרים איכותיים ומושלמים. אוליטה מייצרת, מפתחת, מייבאת ומשווקת מוצרי תינוקות הגינה ניקיון וטיפוח אישי. באוליטה חושבים על האם והתינוק בכל שלבי הגדילה וההתפתחות. כשכל המהות של אוליטה הינה להשביע את רצון התינוק והאם. מוצרי אוליטה ילוו אותך במשך כל תקופת התינוקות והרבה אחרי זה, כשבקרת האיכות והתאמת הנאת השימוש שווה גם לשאר מוצרי אוליטה.

אוליטה ,מפתחת מייצרת ומשווקת מגוון רחב של מוצרים לתינוק, לאם ולבית. מבחר בקבוקים ומוצצים בהתאמה לכל גיל עם מגוון פטמות וגדלים, כוסות אימון, סינרים ועוד רפידות הנקה ספוגי רחצה, מברשות שינים, מדחומים פלסטרים משחות נעליים ועוד.

מוצרי אוליטה נמצאים בכל חנות מובחרת של מוצרי תינוקות וכן המחלקות הניקיון וההגיינה בחנויות המובחרות. אלפי תינוקות נהנים ממוצרי אוליטה ומהשפן הקטן. אלפי הורים נמנים בין קהל הלקוחות מרוצים ביותר ורוכשים את מוצרי אוליטה באמון מלא.

אוליטה גדולים במוצרים הקטנים.

בשבילכם

מאיר לוי

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן